چرا میزبانی در داده پردازی نسیم یزد

خرداد, 1397 آموزش, طراحی وب

گروه داده پردازی نسیم یزد، کلیه سرویس های میزبانی خود را بر روی سرورهای داخل کشور و سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل Cpanel و در داخل معتیرترین دیتاسنترهای کشور ارائه می دهد.
اما دلیل اینکه ما سرویس های میزبانی داخل کشور را به مشتریان خود ارائه می دهیم چیست؟

1) با توجه به اینکه اکثریت مخاطبان وبسایت ها را کاربران ایرانی تشکیل می دهند، وب سایت هایی که در داخل ایرانی میزبانی می شوند به شکل بسیار قابل توجهی سریعتر باز می شوند.

2) در صورت بروز هرگونه اختلال نرم افزاری یا سخت افزاری در سرورهای میزبانی با توجه به اینکه محل قرارگیری سرورها در داخل ایران قرار دارد دسترسی به آنها جهت رفع مشکلات زمان و هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

3) کلیه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت موظف هستند ترافیک سایت هایی که در داخل ایران میزبانی شده اند را برای کاربران به صورت نیم بها محاسبه نمایند که در این صورت بازدید از سایت شما برای کاربرانتان هزینه کمتری در بر دارد و خود شما هم برای به روزرسانی وب سایتتان هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود.

4) چنانچه هرگونه اختلالی در اینترنت بین المللی به وجود آید کاربران شما طبق روال معمول می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند.

5) کیفیت و امنیت سرویس های میزبانی ارائه شده در داخل کشور به نسبت نیازهای کاربران داخلی بسیار بیشتر از سرویس های خارج از کشور می باشد.

امیدواریم میزبان خوبی برای سایت های شما باشیم.

برچسب ها