خدمات طراحی وب سایت

طراحی سایت و پورتال توسط واحد طراحی و توسعه داده پردازی نسیم مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا در حوزه برنامه ریزی، طراحی و اجرای وب انجام می شود.

به کارگیری آخرین فنآوری ها ، طراحی رسپانسیو، امکان استفاده از قالب های موجود یا طراحی و اجرای قالب های اختصاصی ، به کارگیری آخرین تکنیکهای سئو و بهره مندی از زیرساخت امن و انعطاف پذیر ، تجربه ی منحصر به فردی از سایت یا پورتال برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. همه ی این موارد به همراه ثبت دامنه ی خوب و داشتن هاست مناسب، جایگاه ویژه ای به سازمان یا شرکت شما در عرصه ی وب خواهد داد.

گروه داده پردازی نسیم از تیم بسیار قدرتمند تحقیق و توسعه، با سابقه‌ای به اندازه‌ی عمر شرکت، بهره مند می باشد تا هرگونه توسعه در نرم‌افزار و زیرساخت ها، در دسترس باشد.

در صورتی که هم اکنون سایت دارید، گروه داده پردازی نسیم قادر است تا عملیات انتقال سایت و داده‌های شما را به زیرساخت های خود انجام دهد و شما می توانید به راحتی از هر یک از زیرساخت های موجود به داده پردازی نسیم مهاجرت نمایید.

توسعه ی نرم افزاری در داده پردازی نسیم به صورت مستمر انجام می گیرد و هر روز شاهد افزوده شدن خصوصیات جدید و کارآمد بوده و مشتریانی که از پشتیبانی شرکت بهره می برند، با دریافت نسخه‌ های جدید ، از همه ی امکانات به روز بهره‌مند می شود.

پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم پشتیبانی تلفنی و تیکتی، به مشتریان کمک می کند تا بتوانند ارتباط خوبی با شرکت برقرار نموده و به راحتی مشکلات خود را مطرح کنند و شرکت نیز خود را موظف دانسته تا در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آنها اقدام نماید.

طراحی سایت با متدولوژی های روز انجام می شود و امکان شخصی سازی در اغلب زمینه ها وجود دارد. استفاده از جلوه های بصری زیبا و انیمیشن ها در کنار رعایت استاندارد ها، تجربه ی خوبی از طراحی سایت برای مشتریان داده پردازی نسیم فراهم خواهد آورد.

استانداردهای کیفی در زمینه طراحی سایت، امنیت، سرویس های زیرساختی در هنگام تحویل سایت به مشتریان کنترل می‌گردند. پس از تحویل سایت نیز خدمات گارانتی توسط واحد سئو و پشتیبانی در شرکت داده پردازی نسیم به مشتری عرضه می‌گردد.

واحد سئو و پشتیبانی کار آموزش مشتریان، رسیدگی به درخواست های مشتری در تغییرات سایت و نظارت بر سئوی سایت در طول دوره‌ی پشتیبانی سایت را انجام می‌‌دهد و همه‌ی تلاش بر این است که مشتری به بهترین نحو از سایت یا پورتال خود بهره برداری کند.

سفارش طراحی سایت

جدول بسته های پیشنهادی طراحی وب

این بسته ها بر اساس تجربه و استانداردها و نیازهای مشتریان طراحی شده، بنابراین در صورتی که نیازهای شما متفاوت و یا هزینه ها با بودجه شما سازگاری ندارد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

بسته هااقتصادی - پایهشرکتی - خدماتیفروشگاهیخبری - خبرگزاریشخصیدرخواستی
جزئیات بیشترجزئیات بیشترجزئیات بیشترجزئیات بیشترجزئیات بیشترجزئیات بیشتر
فضای میزبانی500 تا 1000 مگابایت2500 تا 5000 مگابایت5000 تا 10000 مگابایت10000 تا 20000 مگابایت1000 تا 3000 مگابایتمطابق با نیاز
دامنهملی و بین المللیملی و بین المللیملی و بین المللیملی و بین المللیملی و بین المللیمطابق با درخواست
طراحی واکنشگراسطح یکسطح دوسطح دوسطح دوسطح دومطابق با درخواست
امکانات پایه دارد دارد دارد دارد داردمطابق با درخواست
امکانات مشترکسطح 1سطح 2 یا 3سطح 2 یا 3سطح 2 یا 3سطح 2 یا 3مطابق با درخواست
امکانات تخصصی ندارد دارد دارد داردمطابق با نیازمطابق با درخواست
امکانات پیشرفته نداردسطح 1 یا 2سطح 1 یا 2سطح 1 یا 2سطح 1 یا 2مطابق با درخواست
پشتیبانی رایگانبسته برنزیبسته نقره ای یا طلاییبسته نقره ای یا طلاییبسته نقره ای یا طلاییبسته نقره ای یا طلاییمطابق با درخواست
به روز رسانی نداردمدت 1 یا 2 سالمدت 1 یا 2 سالمدت 1 یا 2 سالمدت 1 یا 2 سالمطابق با درخواست
هدیه ندارد دارد دارد دارد داردنیاز به بررسی دارد
قیمت25.000.000 ریال70.000.000 ریال95.000.000 ریال120.000.000 ریال40.000.000 ریالمطابق بودجه شما