خدمات طراحی وب سایت

طراحی سایت و پورتال توسط واحد طراحی و توسعه داده پردازی نسیم مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا در حوزه برنامه ریزی، طراحی و اجرای وب انجام می شود.

به کارگیری آخرین فنآوری ها ، طراحی رسپانسیو، امکان استفاده از قالب های موجود یا طراحی و اجرای قالب های اختصاصی ، به کارگیری آخرین تکنیکهای سئو و بهره مندی از زیرساخت امن و انعطاف پذیر ، تجربه ی منحصر به فردی از سایت یا پورتال برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. همه ی این موارد به همراه ثبت دامنه ی خوب و داشتن هاست مناسب، جایگاه ویژه ای به سازمان یا شرکت شما در عرصه ی وب خواهد داد.

گروه داده پردازی نسیم از تیم بسیار قدرتمند تحقیق و توسعه، با سابقه‌ای به اندازه‌ی عمر شرکت، بهره مند می باشد تا هرگونه توسعه در نرم‌افزار و زیرساخت ها، در دسترس باشد.

در صورتی که هم اکنون سایت دارید، گروه داده پردازی نسیم قادر است تا عملیات انتقال سایت و داده‌های شما را به زیرساخت های خود انجام دهد و شما می توانید به راحتی از هر یک از زیرساخت های موجود به داده پردازی نسیم مهاجرت نمایید.

توسعه ی نرم افزاری در داده پردازی نسیم به صورت مستمر انجام می گیرد و هر روز شاهد افزوده شدن خصوصیات جدید و کارآمد بوده و مشتریانی که از پشتیبانی شرکت بهره می برند، با دریافت نسخه‌ های جدید ، از همه ی امکانات به روز بهره‌مند می شود.

پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم پشتیبانی تلفنی و تیکتی، به مشتریان کمک می کند تا بتوانند ارتباط خوبی با شرکت برقرار نموده و به راحتی مشکلات خود را مطرح کنند و شرکت نیز خود را موظف دانسته تا در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آنها اقدام نماید.

طراحی سایت با متدولوژی های روز انجام می شود و امکان شخصی سازی در اغلب زمینه ها وجود دارد. استفاده از جلوه های بصری زیبا و انیمیشن ها در کنار رعایت استاندارد ها، تجربه ی خوبی از طراحی سایت برای مشتریان داده پردازی نسیم فراهم خواهد آورد.

استانداردهای کیفی در زمینه طراحی سایت، امنیت، سرویس های زیرساختی در هنگام تحویل سایت به مشتریان کنترل می‌گردند. پس از تحویل سایت نیز خدمات گارانتی توسط واحد سئو و پشتیبانی در شرکت داده پردازی نسیم به مشتری عرضه می‌گردد.

واحد سئو و پشتیبانی کار آموزش مشتریان، رسیدگی به درخواست های مشتری در تغییرات سایت و نظارت بر سئوی سایت در طول دوره‌ی پشتیبانی سایت را انجام می‌‌دهد و همه‌ی تلاش بر این است که مشتری به بهترین نحو از سایت یا پورتال خود بهره برداری کند.

سفارش طراحی سایت